http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.2gk-is-90.pnglink
http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.4gk-is-90.pnglink
http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.5gk-is-90.pnglink
http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.6gk-is-90.pnglink
http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.7gk-is-90.pnglink
http://starse.si/modules/mod_image_show_gk4/cache/slider.8gk-is-90.pnglink
«
»
Loading…

Uradne ure

Občina Starše


Ponedeljek
08:00 - 12:00
Torek
08:00 - 12:00
Sreda
08:00 - 12:00
14:00 - 16:00
Četrtek
08:00 - 12:00
Petek
08:00 - 12:00

Krajevni urad Starše

Petek

08:00 - 10:00

10:30 - 13:00

 

od 1. julija  do 31. avgusta  krajevni uradi na območju Upravne enote Maribor ne bodo poslovali. V tem času boste lahko vse zadeve urejali na sedežu Upravne enote Maribor, Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor

 

Pošta Starše


Pon-Pet
08.00 - 11.00
15.00 - 17.00
Sobota
08.00 - 11.00

Pošta Marjeta

Pon, Tor, Čet, Pet
08.00 - 16.00
Sreda
08.00 - 12.00

14.00 - 17.00

Sobota

08.00 - 11.00

Ambulanta Starše, Marjeta

Zbirni center Starše


POLETNI: (1. april – 31. oktober)
Sreda
11:00 - 19:00
Sobota
08:00 - 15:00

 

ZIMSKI:(01. november – 31. marec)
Sreda
11:00 - 17:00
Sobota
09:00 - 14:00

 

Več informacij...

Prevozi

Občanom občine Starše so vsak delovni dan v tednu na voljo brezplačni kombi prevozi po vaseh občine Starše - URNIK.

Občinska blagajna


Sreda
08:00 - 12:00
13:00 - 16:00

 

Več informacij...

Lekarna Starše


PON. od 8. do 19. ure
TOR., ČET. IN PET. od 8. do 16. ure
SRE. od 11. do 19. ure

 

Prijava za zaposlene



Zapomni si me

piso l

 

 

HUMANITARNO DRUŠTVO S SRCEM ZA OBČINO STARŠE

 

 Logotip AJPES

 

 

 

 

 

VABILO na tradicionalni memorialni turnir PETER BANDUR - sobota, 19. 08. 2017

03-08-2017 13-46-20

 

VABILO

na tradicionalni memorialni turnir

PETER BANDUR

v Športni park Ložič v Loki

v SOBOTO, 19. AVGUSTA 2017.

 

Sodelujoče veteranske ekipe:

- ŠD Loka Rošnja

- NK Podvinci (aktualni veteranski prvaki MNZ Ptuj)

- NK Spodnja Polskava

- NK Dobrovce

 

Program tekmovanja:

15:30 – ŠD Loka Rošnja – NK Dobrovce

16:30 – NK Podvinci – NK Spodnja Polskava

17:30 – Tekma za tretje mesto – poraženca prve in druge tekme

18:30 – Tekma za prvo mesto – zmagovalca prve in druge tekme

20:00 - Podelitev pokalov in priznanj

 

Za dobro voljo, jedačo in pijačo bo poskrbljeno!

 

Športni pozdrav!

 

 

ŠD Loka Rošnja

predstavitevGor zupanGor obcinskiSvetDol
obcinskaUpravaDol razpisiDol VlogeDol
NagradeDol volitveDol krajevneDol
koledarDol turizemDol Razgrnitev OPN
dcaGor gradnjeDol zbriniCenterDol
AktNoviceDol Mediji in tedenske novice Cenik

Prihajajoči dogodki

    Pobude in vprašanja

    

    Če imate kakšno vprašanje, pripombo, pobudo nam jo posredujte preko obrazca.